פגישת ייעוץ שהחלה בתוכניות וחלומות, המשיכה לתהליך שבו עוצבה דירת הגן של רחלי ועומר בצור הדסה עם שינויים תכנוניים ובצבעוניות פסטלית מעושנת.עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.il

המעצבות אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים משתפות בתהליך: בבית מתגוררים רחלי ועומר, זוג בשנות ה-30, ביחד עם ילדיהם – אורן (5) ואלה (2.5). אלה נולדה במהלך תהליך העיצוב. זוהי דירת גן בפרויקט קבלן בצור הדסה, קומה אחת, כ-120 מ"ר, 5 חדרים.
הדיירים פנו אלינו ממש מזמן, לפני שלוש שנים, לצורך פגישת ייעוץ. אנחנו מתחילות כל פרויקט עם פגישת ייעוץ, ולפני הפגישה מבקשות מהלקוחות לשלוח לנו במייל שרטוטים וחלומות על הבית. כך אנחנו מגיעות לפגישה מוכנות. הפגישה הזו עם רחלי ועומר זרמה, הכימיה היתה טובה והמשכנו יחד לתהליך המלא.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.ilרצינו להשיג מראה מואר ועדין, כזה שישתלב נהדר עם הציורים היפים של סבא של עומר – אריה ברמץ, שתלויים בכל רחבי הבית. פלטת הצבעים מורכבת מגווני פסטל, קרם בהיר ואפור.
בתכנון המקורי המטבח היה באזור חדר המשפחה ובמיקום של המטבח היה קודם חדר שינה. החלל הציבורי היה צר וארוך, ולכן כבר בפגישת הייעוץ עלה הרעיון להזיז את מיקום המטבח.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.il
הזזת המטבח גרמה לחלל הציבורי להיות מואר, רחב ומזמין. המטבח רוצף באריחים מאויירים בצורת משושה. בדלתות של הארון העליון שמנו רשת אקספנדד (ברזל). חברת המטבחים הסכימה לשים רשת ברזל כמילואה בארונות בתנאי שהדיירים ירכשו את הרשת בעצמם. זה לא היה פשוט, ולקח זמן עד שמצאנו מישהו שהסכים למכור בכמות קטנה כזאת. היה כבר רגע של יאוש, וחשבו לוותר על זה. אבל בסוף זה קרה, ויצא נפלא.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.ilלרחלי היה ברור מההתחלה שהספה שתוזמן תהיה בצבע ורוד. ואכן קנינו אחת כזאת מ-ID DESIGN. ליד הספה נוספו 2 כורסאות מפלורליס. בגלל שהסלון לא גדול והוא נמצא ביציאה לגינה, לקח לנו קצת זמן עד שנמצאו הכורסאות המדוייקות שיהיו גם נוחות וגם בגודל המתאים.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.ilעיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.il כאמור, חדר המשפחה מוקם במקום שבו תוכנן המטבח המקורי. השארנו פתח גדול באופן יחסי לחדר משפחה כדי לאפשר קשר עין בין חדר המשפחה לסלון. בעתיד יוכלו להוסיף לפתח דלת כפולה או דלת אסם, במידה וירצו לאפשר פרטיות בחדר. בחדר יש פינת יצירה לילדים, שלידה תלינו על הקיר אריחים משעם כדי לתלות יצירות.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.ilבקיר המיטה בחדר השינה הזוגי הודבק טפט ורוד עם צורות גאומטריות. את השידות משני צידי המיטה תכננו בעצמנו והן נעשו בעבודת נגרות. בגלל שהחדר הזה הוא לא גדול – תכננו שתי מגירות מרחפות ומינימלסטיות בכל אחד מצידי המיטה. בצד שצמוד לקיר הוספנו מדפים לספרים, כי לדיירים היה חשוב שיהיה מקום לספרי קריאה בחדר השינה.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.ilעיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.ilבתכנון המקורי חדר הרחצה  של ההורים היה בגודל מינימלי. החלטנו להרחיב את המקלחת על חשבון חדר הילדים הסמוך.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.il

בחדר הילדים הדבקנו על הקירות מדבקות עיגולים בתכלת, ורוד ואפור. בווילון הוספנו "עניין" עם הפסים של הוילון הרומאי בצבע אפור. התמונות שתלויות מעל המיטה הם אוסף של גלויות שרחלי אספה ומיסגרה.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.ilהיינו מעורבות בכל הבחירות, אם על ידי ליווי פיזי או באישור דרך הווטסאפ. האמון המלא שקיבלנו מעומר ורחלי, בצירו, הטעם הנהדר של רחלי גרם לעבודה כיפית וזורמת ולתוצאה היפה.
עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים, צילום: אורית אלפסי, www.pnim.co.il
כל פריט בבית נבחר אחרי חיפוש והבנה שזה הפריט המתאים. הבית גם מאופיין בשילוב רכישות מחנויות יקרות יותר ויקרות פחות, כך הצלחנו לשמור על תקציב בלי לפגוע במראה של הבית.
אין מרגש כמו להגיע בסוף תהליך לבית של לקוחות ולשמוע מהם כמה הם אוהבים את התוצאה ומרגישים בבית.

עיצוב: אביטל ושירה תכנון ועיצוב פנים
צילום: אורית אלפסי

רשימת פריטים:
ספה: ID DESIGN
כורסאות, שידה בכניסה לבית: פלורליס
שולחן: אצל יוסף בחצר
כיסאות וכיסאות בר: פיק אפ
שטיחים: צמר
אקססוריז: ביתלי, FINE LUB, פלורליס
שולחן וכסאות לילידים: Pieces
תאורה: קבסו, מחסני תאורה
טפטים: טפט דקור
וילונות: blinds us

לקישור לאינסטגרם שלנו>>
לקישור לאינסטגרם שלנו>>

2 תגובות

  1. לירון

    יפה מאוד. באיזה צבע נצבעו הקירות?? אשמח למק"ט

  2. עינב

    בית מקסים, אשמח לדעת איזה דגם השטיח, לא מצאתי אותו באתר של צמר