עדי מנור 

המעצבת עדי מנור מאמינה בפשטות ואלגנטיות, עם כיוון לקווים נקיים ומודרניים, וללא התפשרות על הפרקטיות והנוחות. לאחר שעבדה מספר שנים במשרדי אדריכלות מובילים, החלה עדי לעבוד באופן עצמאי, ומאז היא מלווה את לקוחותיה בכל שלב ושלב במהלך הפרויקט בהתאמה לצרכים והחלומות, עד לשלב הסיום המרגש – הכניסה לבית.

www.pnim.co.il
צילום: סברינה-פרמידני

חמש עבודות 

1. בת 36, נולדתי וגדלתי במושב גיאה. עברתי למרכז כשהתחלתי את הלימודים ונשארתי 10 שנים. כשהבת הבכורה נולדה היה ברור לנו שחוזרים למושב.
2. 
נשואה לגולן ואמא לשני קטנטנים אורי(4) ואיתי(9 חודשים).
3. בוגרת תואר ראשון בעיצוב פנים, במכללה למנהל B.DESIGN
4. בשנה הרביעית ללימודים הבנתי שאני צריכה לצבור ניסיון וללמוד מהטובים ביותר וחיפשתי עבודה בתחום, עבדתי ב-לוין פקר אדריכלים ולאחר מכן ב-בר אוריין אדריכליםבמשרדי אדריכלים הייתי מעצבת פנים יחידה, למדתי להסתכל על תהליך העיצוב מהחוץ לפנים המבנה ולא להיפך.
5. כיום, במקביל לעבודה בסטודיו שלי, אני מלמדת במכללת ספיר בחוג לעיצוב פנים. 

www.pnim.co.il
צילום: יואב פלד

הרגע בו הבנתי שאני רוצה לעצב

גדלתי בבית שחי ונושם עיצוב. כשהייתי קטנה אמא שלי הייתה מעצבת חלונות ראווה ואירועים, ובגיל 12 פתחה את "בחצר" חנות לריהוט, כלים וחפצים. אני זוכרת את עצמי מסתובבת איתה, נוסעת איתה לתערוכות לבחור פריטים, ובשלב מאוחר יותר גם עבדתי בחנות.
תמיד היה לי ברור שארשם ללימודי עיצוב, וכשחזרתי מהטיול הגדול נרשמתי למכינה שבה היה לי מרצה-אדריכל שהתעקש שארשם לאדריכלות ולא לעיצוב פנים. כמובן שלא הקשבתי לו, ונרשמתי ללימודי עיצוב פנים.

www.pnim.co.il
צילום: יואב פלד

ייחוד 

בדיוק לאחרונה לקוחה חדשה כתבה לי "אני מרגישה כאילו אנחנו חברות כל החיים וזה מה שמיוחד בך". אני חושבת שאם אין את החיבור הזה, התהליך לעולם לא יהיה שלם, אני לומדת עם השנים לבחור את הלקוחות שלי. גם עבורי, אבל בעיקר עבורם. כחלק מהחיבור וההקשבה ללקוח נוצרת השפה של הבית.
הפרויקטים שלי שונים זה מזה כי אני מביאה לידי ביטוי את האופי והקו העיצובי של הלקוח. בכל הפרוייקטים ניתן לומר ש
התכנון שלי הוא בראש ובראשונה פונקציונלי עם ירידה לפרטים וחשיבה על חיבור החומרים בבית. 

www.pnim.co.il
צילום: יואב פלד

צבעים וחומרים

אני מאוד מתחברת לקו המודרני הנקי, עם נגיעה של צבע. אני אוהבת בעיקר צבעים מעושנים ועדינים, כאלו שיעמדו במבחן הזמן.  אני אוהבת חיבורים של חומרים גולמיים ותעשייתיים – עץ, ברזל ובטון אשר יוצרים שפה עשירה וייחודית. 

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

מאתגר

כל פרויקט חדש הוא אתגר. כל פרוייקט חדש הוא הזדמנות להכניס את החלומות, הרצונות והאהבות של אנשים לתוך מבנה פיסי שבסופו של דבר ישמש בית עבור המשפחה. הכיף הגדול הוא שכל פרויקט הוא שונה ומביא איתו את האתגר שלו, וממנו אפשר ללמוד ולהתפתח. 

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

מעניין

אני אוהבת בעיקר את שלב התכנון, מבחינתי הוא חידה שצריך לפתור. בעיקר כשמדובר בבית בפרויקט קבלני ואין אפשרות לגעת באדריכלות, אז אני ממש נהנית להראות ללקוחות מה הבית שלהם מסוגל להיות. 

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

מרגש 

כשאני מקבלת פניות מלקוחות מתעניינים שקיבלו המלצות ממפקחי בניה שעבדתי איתם, אני יודעת שעשיתי משהו טוב. 

לא מוותרת על

זה אולי נשמע שולי, אבל אני לא מוותרת על תכנון נישה לסבונים במקלחון או אמבטיה. רק מלחשוב על המתקנים התלויים מגרד לי הגוף.

צילום: מאיה אבגר

פרויקט החלומות

לפני כשנה סיימנו לבנות את ביתנו הפרטי במושב, מבחינתי הוא לגמרי פרויקט החלומות שלי. אמנם לא היה לי פשוט להיות הלקוחה של עצמי, אבל למדתי מהפרויקט הזה המון. 

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

הייתי רוצה לעצב את הבית של

ההורים שלי. הם מחכים בסבלנות כבר כמעט שנה שאתפנה לתכנן להם את שיפוץ הבית, אז כנראה שהם הראשונים בתור.

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר
www.pnim.co.il
צילום: יואב פלד

מפרגנת

אני מאוד אוהבת את הפרויקטים של ג'ייקובס יניב אדריכלים. יש בפרויקטים שלהם תכנון אדריכלי יוצא דופן, חשיבה על חומרים וירידה לפרטים ברמה מטורפת. 

www.pnim.co.il
צילום: יואב פלד

טיפ

אני תמיד אומרת ללקוחות שהבסיס של הבית צריך להיות איכותי ולא מתפשר – אלומיניום, מערכות, ריצוף וחיפוי. החלל ברמה האדריכלית הוא דף נקי, אנחנו משתנים עם השנים והיכולת לשנות את עיצוב פנים הבית תתאפשר בקלות רק עם מעטפת נקייה, , איכותית ועל-זמנית. 

עיצוב: עדי מנור

לאתר של עדי מנור>>
לעמוד הפייסבוק של עדי>>
לחשבון האינסטגרם של עדי>>