לאחר עבודה בתחום עיצוב והפקת אירועים, שבהם הצליחה עדי שגב לעצב אוירה חד-פעמית, שמשאירה בתום האירוע רק זכרון נעים בלב, הבשילה בה הידיעה שהיא רוצה לעצב אוירה שנשארת, כזו שמלווה את הלקוחות לאורך זמן ודומיננטית בחיי היומיום שלהם. מכאן המעבר של עדי ללימודי עיצוב פנים ועיסוק בתחום הזה היה קל וברור. www.pnim.co.il

חמש עובדות

1. אני בת 34, גרה ברגבים, נשואה לגלעד ואמא לנעמי (4) ועברי (2).
2. אני קמה עם הרבה אנרגיות על-הבוקר.
3. אני קיבוצניקית בתעודת הזהות, אבל קוסמופוליטית במהות.
4. כשאני נכנסת לפרויקט חדש, גם אני וגם בגדי משקפים באותה התקופה את הקו העיצובי, הרוח והצבעוניות של הפרוייקט.
5. הכי מרגש אותי להתארח לקפה בבית של משפחה יקרה שליוויתי לאורך הבניה, אחרי שכבר נהיינו חברים טובים שמכירים היטב. לראות אותם חיים בבית שתכננתי עבורם, זה הכי מרגש. מרחיב את ליבי בכל פעם מחדש.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

לימודים

למדתי בסטודיו של ברברה ברזין לעיצוב פנים. מסלול לימודים אינטנסיבי של שנתיים, המחולק לשנת לימודים מקצועיים, ואחריה שנת התמחות בסטודיו – שנה בה צברתי ניסיון רב בעבודה בשטח ובפרוייקטים מגוונים. עם סיום הלימודים פתחתי עסק עצמאי משלי, והיום לאחר 6 שנות ניסיון ועשרות פרויקטים מעוצבים, הסטודיו מתמקד בתכנון ועיצוב פנים של חללים מסחריים ובתים פרטיים. 

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

הרגע בו הבנתי שאני רוצה לעצב

עיצוב מאז ומתמיד היה טמון בי עמוק. יש לי זכרונות ילדות מגיל צעיר מאוד בהם אני מזיזה רהיטים בחדר שלי ממקום למקום במטרה למצוא את הסידור שיתאים לי באותו הזמן. תמיד הרגשתי כמה משמעות יש לסביבה שעוטפת אותי ולאווירה אותה היא יוצרת.
לאחר שנים, נכנסתי לתחום עיצוב והפקת האירועים מתוך אהבה ליופי ורצון גדול לשמח ולעצב אוירה בלתי נשכחת שתשאיר זיכרון חי לאנשים בלב. נחשפתי לעולם העיצוב שריגש אותי ולימד אותי על יצירה ובני אדם. לאחר שנים בתחום, הבשיל בי מה שידעתי מאז שאני ילדה. הבנתי שהשלב הבא בשבילי הוא עיצוב אוירה חיה ונושמת שתלווה אנשים בחיי היום יום שלהם במקום הכי פרטי ובטוח עבורם – בבית.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

סגנון

עיצוב פנים בשבילי הוא קודם כל פונקציונליות אותה אני עוטפת באסתטיקה. הסגנון העיצובי שלי הוא אקלקטי ומתבטא בשימוש ושילוב חומרים וצבעים רבים. הלקוחות שלי הם אנשים שונים שמתחברים לסגנונות שונים, ומה שמאחד ביניהם זו האהבה לעיצוב ואמנות. חשובה לי מאוד היכרות מעמיקה עם הלקוחות, בכדי לתת מענה עיצובי שיתאים לכל אחד מהם כמו כפפה ליד.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

הכי מעניין 

החלק האהוב עלי ביותר בעבודה זה ההיכרות עם לקוחות חדשים, ושלב התכנון הראשוני של החללים ובניית הקונספט העיצובי . בשלב זה כשהיד משרבטת על הנייר הפנטזיות עולות, הראש נפתח לכיוונים מדליקים והבטן בוערת מהתרגשות.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

מלקטת

תהליך הליקוט מתחיל כבר משלב התכנון. יחד עם הלקוחות אנו עוברים על חפצים יקרי ערך בביתם ומחליטים מה נשאר, מה משפצים/מחדשים וממה נפרדים. את החפצים מטמיעים לתוך התכניות, מחליטים איפה ימוקמו עם מידות מדויקות.
בהמשך אנחנו יוצאים למסע ליקוט. עבור כל בית ומשפחה המסע הוא שונה ונקבע בעיקר על פי הקונספט העיצובי והתקציב העומד בפנינו. כלל שקבעתי ביני לבין עצמי הוא שלא קונים הכל מאותה חנות, מלקטים ממספר חנויות בסגנונות שונים בכדי לייצר בית ייחודי עבור המשפחה שחיה בו.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

אתגרים

האתגר הגדול ביותר הוא להצליח לממש את התכנון שעל הנייר לידי ביצוע מושלם. דבר זה דורש פיקוח אין-סופי והיכרות עם הנפשות הפועלות בשטח. העבודה והשפה המשותפת עם בעלי המקצוע והקבלנים הינה חשובה לא פחות מתכנון מושלם. היכרות עם השטח והמערכות השונות אשר משתנות כל הזמן – היא סוד ההצלחה. 

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

השראה 

לפני שנים בהסתובבויות במקסיקו התאהבתי בבניה, בצבעים ובשילוב חומרים מקומיים המשתנים עם האזור הגאוגרפי. אחת הדמויות שמעוררת בי השראה הוא ריקארדו לגורטה – אדריכל מקסיקני מינימליסטי המשלב בין אדריכלות מודרנית לסגנון מקסיקני מסורתי.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

החנות הסודית שלי

פלאות בוקס – מכולה קסומה בחצר השוק של פרדס חנה ובה המון דברים מכל טוב.

פרויקט החלומות

אני מייחלת לעצב מלון בוטיק תוסס. מלון שכל חדר בו שונה וייחודי. מקום שיאפשר לי וללקוחות להגשים פנטזיות עיצוביות.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

מפרגנת

אני שמחה לפרגן לקולגה יקרה וחברה טובה – טל אלברגמעצבת פנים מוכשרת וייחודית שאין כמותה, נעימה וקשובה ללקוחות. אישה "עגולה" שחוקרת בלי סוף את עולם העיצוב, ובכלל. שמחתי שהשנה, לאחר שנים של היכרות, החלטנו לחבור ולעבוד באופן רשמי יחד, זו זכות גדולה עבורי.

עיצוב: עדי שגב, צילום: הילה עידו, www.pnim.co.il

חלומות 

בפן האישי, אני חולמת לשלב בחיי הרבה מסעות אישיים ומשפחתיים ברחבי העולם, להכיר תרבויות ואנשים מרתקים. בפן המקצועי, יש לי חלום במגירה כבר המון שנים – להקים בית עיצוב, מתחם עבודה גדול ומשותף המשלב סטודיו לעיצוב פנים, אדריכלות, אמנות, וכמובן עם  בית קפה קטן ופסטורלי.

עיצוב: עדי שגב
צילום: הילה עידו

לאתר של עדי שגב>>
עוד על עדי שגב>>

תגובה אחת

  1. רונית

    זכינו להיות לקוחותיה של עדי ובזכותה הגשמנו חלום וסביבת חיינו הפכה איכותית לאין ערוך. כל מילה בסלע.