בהתאמה למגמות העיצוב בעולם גם אצלנו בארץ סצינת הוינטג' פורחת, ונראה שההתרפקות על העבר לא הולכת להיפסק בזמן הקרוב. ליקטנו עבורכם 10 קליקים לחנויות שמציעות אוספי וינטג' שממש כדאי שתכירו:

אלי ודפנה מוינטג'מאניה הם זוג אספנים עם חיבה גדולה לוינטג' שמלקטים ואוספים רהיטים בארץ ובשווקי אירופה. הם הקימו חנות ענקית ולצידה בית מלאכה שבו הם מבצעים עבודות רסטורציה, צביעה וריפוד.

www.pnim.co.il


 

Fibers – חנות עיצוב מגוונת וכיפית שעברה לאחרונה לתל אביב, ומחזיקה לצד אוסף של שטיחים חדשים, גם פריטי וינטג' כמו: גופי תאורה, חפצים ורהיטים.

www.pnim.co.il


 

בגלריה כפיים הגלילית של נורה קנר – יוצרת רב תחומית והגר שמיר – סטייליסטית ומעצבת אירועים, יש ריהוט וחפצי וינטג' מגוונים, לצד פריטים עכשוויים. ביחד הן מעניקות לרהיטים הותיקים חיים חדשים, וגם מקיימות סדנאות DIY בחלל הגלריה.

www.pnim.co.il


 

בוינטג'ולי תוכלו למצוא אסופה משובחת שמתחדשת לעיתים תכופות וכוללת: רהיטים, גופי תאורה, כלי בית וחפצים.

www.pnim.co.il


 

החנות מפעם נמצאת בשוק הפשפשים המאוד שווה של חיפה והיא מלאה בכל טוב של כלי בית, רהיטים וחפצים שונים. החנות נמצאת בחלל תצוגה מעוצב ונעים, שמשלב פריטי וינטג' מיובאים באירופה שחלקם עבר תהליך של חידוש וצביעה.

מפעם100


 

מיטל סיון שני המוכשרת מלקטת בחנות שלה וינטג' by נדוניה פריטי וינטג' מקוריים עם דגש על עולם הטקסטיל ועבודת היד.

www.pnim.co.il


 

בגבעת ברנר שוכנת הגלריה וינטג' רהיטים של נויה כרמל שטראוס, שמתמחה בריהוט וינטג' משוחזר, תאורה ואביזרי פנים מיוחדים. בגלריה גם אפשר למצוא את אוסף השטיחים הנדיר של נויה ובו שטיחי וינטג' יפהפיים בעבודת יד.

www.pnim.co.il


 

בקיבוץ גבת מסתתרת פנינה אמיתית של חפצי וינטג' – אורלי עיצוב לבית בניחוח של פעם. הדגש אצל אורלי הוא פחות על רהיטים והיא מעניקה את תשומת הלב שלה לליקוט אקססוריז וטקסטיל.

www.pnim.co.il


 

באק-יארד היא חנות גלריה מקורית של ריהוט כפרי עתיק מסוף המאה ה-19 ומתחילת המאה ה-20 בסגנון הקאנטרי האמריקני. תוכלו למצוא שם רהיטים, דלתות, חלונות ושלל חפצים ברוח החלוצים האמריקניים, שנאספו מחוות ועיירות נידחות במערב התיכון של ארצות-הברית ועשו עלייה ארצה.

www.pnim.co.il


 

לצד מוצרי טקסטיל חדשים, בסטודיו דורותיאה שנמצא בכרכור גם מתקנים, צובעים ומחדשים רהיטי וינטג'. במפעל הקטן שלהם מייצרים הילה ואייל הכל בעבודת יד, עם דגש חזק על ערכים של אקולוגיה וייצור מקומי.

www.pnim.co.il

pnim