אספנו עבוכם קליקים קצרים לעשר תחנות במתחם שוק הפשפשים-בואכה יפו, שאנחנו מחבבות במיוחד, ואולי יעודדו אתכם לפרגן לעצמכם קצת חופש מהשיגרה ולתכנן את יום הכיף הבא שלכם.

אפרו

אפרו היא חנות וגלריה שמציגה פריטים אותנטיים המיובאים מרחבי אפריקה לצד פרטי ריהוט בעיצוב מקורי שמיוצרים לפי הזמנה. אנחנו באופן אישי, מחבבות במיוחד את אוסף השטיחים המשובח שלהם.

www.pnim.co.il

לינק: אפרו איפה: נחמן 6, יפו


Sofi

ממלכה צבעונית ומרעננת של חפצים מלאי שמחת חיים. ב-Sofi גם מייבאים מותגי עיצוב משובחים מאירופה, והתוצאה היא חנות משובבת לב.


www.pnim.co.il

לינק: sofi איפה: נחמן 3, יפו


יניב פשפשים

www.pnim.co.il

חנות לריהוט וינטג' לצד ריהוט חדש ובניחוח וינטג' בהתאמה אישית. פתרון מצוין למי שמחבב את הלוק הוינטג'י אבל מעדיף את הרהיטים שלו עם ריח של חדש.

לינק: יניב פשפשים  איפה: עולי ציון 18, יפו


UMA

גלריה מהפנטת שמציגה אוסף יצירתי של עבודות מסורתיות עם שורשים באפריקה ואסיה. חוויה בניחוח של חו"ל וקושי לעזוב את הגלריה – מובטחים.

www.pnim.co.il

לינק: UMA, איפה: בית אשל 7, יפו


Abhaya

גלריה שמציעה מגוון רחב של ריהוט ופרטי עיצוב מהמזרח הרחוק בשילוב פריטים ממקומות נוספים בעולם. תוכלו למצוא שם פריטי עיצוב עתיקים ומשוחזרים מעץ הבוקיצה שמקורו במזרח הרחוק, לצד פריטים חדשים ברוח העיצוב האסייתי.

www.pnim.co.il

לינק: Abhaya , איפה: יהודה מרגוזה 12, יפו


יוסי קמחי

החנות של יוסי מלאה בממתקי תאורה מיוחדים, ויש בה מבחר גדול של מנורות וינטג' לצד מנורות חדשות בייצור עצמי ובהתאמה אישית.

www.pnim.co.il

לינקיוסי קמחי איפה: בן פרחיה 4, יפו


SAGA

חנות-גלריה שכולה שיר הלל לעיצוב ישראלי, עם מבחר עבודות של יוצרים מקומיים שפועלים ויוצרים בחומרים שונים.

www.pnim.co.il

לינק: SAGA, איפה: רבי פנחס 4, יפו


אסופה

פריטי העיצוב באסופה מיוצרים בסדרות קטנות ובייצור מקומי, פרי יצירתם של יוצרים ישראליים בתחילת דרכם. ריכוז של הרבה כישרון תוצרת הארץ על במה אחת.

www.pnim.co.il

לינק: אסופה, איפה: יהודה מרגוזה 8, יפו


Items Gallery

חנות רהיטים לפריטים טרנדיים שמגיעים מייבוא ובייצור עצמי של עבודות נגרות ומסגרות בהתאמה אישית. לחנות יש גם אחות קרובה באותו מתחם – אייטמס אינדאסטריאל – שמתמחה ברהיטים במראה תעשייתי.

www.pnim.co.il

לינק: Items Gallery,  איפה: עולי ציון 13, יפו


Elemento

והקליק אחרון שלנו שקצת יוצא משוק הפשפשים, אבל עדיין ממש קרוב ולגמרי לא כדאי לוותר, שייך לגלרייה  Elemnto. יוסי גולדברג, המעצב והבעלים, מציג בחלל התצוגה המרהיב שלו רהיטים ופריטי עיצוב שמתכתבים עם האסתטיקה של אמצע המאה הקודמת, ועליה הוא מלביש טוויסטים עדכניים ויחודיים.

www.pnim.co.il

לינק: Elemento, איפה: הצורפים 15, יפו