ממשיכות לקשר לכם לינקים שווים מחפירותינו ברשת. הפעם הנושא שלנו הוא הדפסים. מבחינתנו, הדפסים לבית הכי כיף לקנות ברשת. עם המבחר הענקי הקיים אפשר לבצע בחירות מדוייקות בצבעוניות והסגנון. הבעיה היחידה היא רק איזה לבחור.


minted
ב-Minted יש מבחר מאוד מגוון של הדפסים. יש שם גם אפשרויות לבחירת המסגרת אם תרצו, או שסתם תשחקו עם המסגרות רק כדי לראות מה הכי יתאים לקנות אחר כך בארץ.

1of135a

1of135b
לחנות הוירטואלית 1of135 יש קונספט מעניין. הם מתחייבים למכור את ההדפסים שלהם במהדורות מוגבלות של מקסימום 135 עותקים. יש בחנות הדפסים בוטניים, גרפיים, וינטג'יים, טיפוגרפיים, צילומים ולאחרונה נוספו גם הדפסי זהב יפים שמודפסים במהדורה יותר מצומצמת של 50 עותקים בלבד.

eclect1

eclect2
Eclect  מעצבות בעצמן בכשרון רב גאומטריה וגרפיקה נקיה בצבעוניות מאופקת

1457273782_h101391s_l_3
בחנות הביתה יש הדפסים יפים של צילומים וגרפיקה מינימליסטית ואנחנו מאוד אוהבות את צילומי השחור-לבן שלהן

ובאטסי הטובה והאהובה שלנו אנחנו מאוד אוהבות את האופציה שיש אצל חלק מהמוכרים, לקנות קובץ במחיר מאוד נמוך, אחרי הקניה להתאים בעצמכם את הקובץ לגודל שאתם רוצים (כמובן במגבלות הרזולוציה) ולהדפיס בארץ על כל חומר שתרצו.

il_570xN.845591626_ji6s
החנות הזו למשל מעניקה את האופציה הזו Exile Prints

***

il_570xN.887391189_prfk
וגם החנות הזו The Printable

 


il_570xN.535727605_rk0a
עדיין באטסי, אבל חורגות לרגע מנושא ההדפסים. החנות הזו נקראת Rosmary Pierce ART , והם מייצרים את הבלוקים האלה מעץ בחיתוך וצביעה ידנית. ואפילו יש גם אפשרות לבחור את הצבעוניות והגודל המתאים.

 


Capture100
חוזרות להדפסים ויוצאות אל מחוץ לאיזור הנוחות האבסטרקטי-גרפי החביב עלינו, לטובת האיורים היפהפיים של ג'ני מייליכוב עם קישור נוסף לאתר 5070 שמארח חוץ מג'ני עוד אמנים ישראליים מצויינים

 


Capture200
טלי יאלונצקי הנהדרת שבחנות שלה באטסי אפשר לקנות גם הדפסים על נייר/קנבס וגם ציורים מקוריים

וכמובן הויקיפדיה להדפסים Sociey6 עם המאגר האינסופי.

החנות הזו היא בין הפייבוריטיות שלנו ואנחנו עוד נבקר בה רבות וטובות. מבטיחות. אם אתם בוחרים משם הדפס, חכו למבצעי המשלוח חינם שיש באתר לעיתים קרובות.

anastasia-vu7-prints
מתוך החנות של Sofia Bonati

***

nature-qsc-prints
מתוך החנות של Ariana Perez

***

flamingos-p6c-prints
מתוך החנות של Takamaj

***

Elisabeth Fredriksson

***

immersed-w54-prints
מתוך החנות של Georgiana Paraschiv

נגענו כאן בחלק קטן מהאפשרויות לקניית הדפסים ברשת. נמשיך להוסיף קישורים מהמאגר שלנו, ובפעם הבאה נלקט עבורכם קליקים להדפסים לחדרי ילדים. מוזמנים לספר לנו מה הכי אהבתם ואילו עוד הדפסים היה מעניין אתכם לראות כאן.