לירז ליבנה

אני שייכת לזן האנשים הזה, שאוהב להתעסק בהרבה דברים. טיפוס רב תחומי אם תרצו. אני חושבת שזו אחת הסיבות שהתאהבתי בוידאו: גם ויז'ואל, גם סאונד, גם סיפור. למדתי במחלקה לאמנויות המסך בבצלאל ובשנים האחרונות אני עוסקת ביצירת תוכן מבוסס וידאו. מגזין Pnim מביא לידי ביטוי את שלושת האהבות המקצועיות הגדולות שלי: וידאו, עיצוב ותוכן. המשיכה שלי לעולם העיצוב היא לחלוטין עניין מולד. במשך שנים ניסיתי להתעלם ממנה. אפילו עברתי בפקולטה למדעי החיים כדי לשכנע אותה שאני והיא זה לא זה. אבל היא סירבה להרפות, ולקחה אותי למסע ארוך ומרתק שלימד אותי הרבה על החומרים שמהם עשויה התשובה לשאלה מה-אני-רוצה-להיות-כשאהיה-גדולה. כמה שנים ושבע דירות אחר כך התחלתי לבנות בית. תוך כדי תהליך הבניה הבנתי איזה געגוע יש בי לחומרים שאפשר לגעת בהם. הגעתי מעולם שכולו דיגיטלי לעולם של בטון ועץ וטקסטיל שאפשר ללטף. ובסוף נולד בית. אני מוצאת את עצמי חושבת הרבה על המשמעויות הרגשיות שלו ועל המקום שהוא ממלא בחיים שלי. מרגישה איך המעבר אליו הוא תהליך מתמשך, ואיך הוא הופך להיות קצת יותר שלי עם כל מסמר שאני אוזרת אומץ לדפוק בקיר. בית הוא מקום מרתק בעיניי. ככה, כמו שהוא, בלי לרטש ממנו את החיים. Pnim הוא פרי של חלום שנרקם במשך הרבה זמן, והבשיל בבת אחת, בשיחה אחת גורלית עם אישה אחת שאני מאוד אוהבת. רצה הגורל ויצא שהיא גם אחותי. אבל גם אם היא לא היתה אחותי - היא הכי אחותי.
רונה לב כהן

אני אוהבת ומתרגשת מעיצוב. באמת. תמיד הייתי כזו. עיצוב הוא גם התחום שבו אני עוסקת כבר מעל 20 שנה. הרקע שלי בעיצוב מגיע מתחום העיצוב הגרפי. דרך העיצוב הגרפי למדתי להתבונן, לשאוב השראה וללקט הרבה מאוד פריטים קטנים ומשמעותיים למכלול שלם שמעביר את המסר הנכון והמדוייק שאותו רוצה הלקוח להעביר לקהל היעד שלו. כמעצבת גרפית עסקתי במיתוג עבור חברות גדולות ומובילות במשק ונהניתי לפצח אתגרים עיצוביים שנשענים על קונספט גרפי מוגדר. אבל אחרי הרבה מאוד שנים  בתחום הבנתי שמשהו חסר לי. בעולם של מיתוג שמורכב משיקולי אסטרטגיה שיווקית, חיפשתי את הדבר הקטן הזה שלא היה לי בעבודה. חיפשתי את הרגש, את המפגש הישיר עם אנשים, חיי היומיום שלהם והחלומות שלהם. אז חיפשתי תחום שיהיה עדיין בגיזרת העיצוב, אבל ימלא בשבילי את החוסר הזה. כך הגעתי להום סטיילינג. למדתי את תחום ההום סטיילינג בשנקר ואני ממשיכה דרכו לעשות את מה שאני אוהבת: ללקט אסתטיקה בשלל סגנונות עיצוביים, ללמוד ולשאוב השראה בכל רגע נתון. אני נהנית מאוד מהתבוננות בבתים של אנשים. אוהבת להתבונן בבחירות העיצוביות שנעשו בבית, במכלול החפצים שנבחרו ואת הסיפורים שנמצאים מאחורי כל בחירה. מגזין Pnim הוא בשבילי המקום שבו אוכל לבטא את האמת העיצובית שלי, האהבה שלי לכתיבה ולשיתוף במידע, את הפרגון שלי לכשרון ויצירתיות של אחרים וגם את ההתמכרות שלי לקניות ברשת.
המגזין הזה הוא המקום שבו אני משוטטת בשבילים של מידע ואסטטיקה, מתארחת ומארחת, אוספת עבורכם סיפורים על חיבור אמיתי ורגשי לעיצוב, ומעניקה מידע שיוכל לעזור לכם ליצור את הבית שישקף את מי שאתם.