בדצמבר 2016, כאשר פנטון הכריזו על זוג צבעים כצבעי השנה – Serenity התכול ו-Rose Quartz הורוד, רבים מאיתנו לא כל כך הבינו מה הרלוונטיות של הצבעים הללו לעיצוב פנים וסטיילינג מחוץ להקשר של חדרי ילדים. אנחנו, לעומת זאת, התאהבנו ברוז קווארץ כחלק מהתאהבות נרחבת יותר שהופתענו לגלות בעצמנו לאחרונה כלפי כל משפחת הוורודים.

מאז ההכרזה של פנטון כבר הספקנו לשכוח מתכלת ה-Serenity שנעלם די מהר מהשטח, אבל ורוד הפודרה זוכה לעדנה מחודשת בעולם העיצוב כולו כבר כמה שנים, ואף נוספו לו גירסאות של קרובי משפחה מהממים לא פחות. בין הבולטים שבהם: Millennial pink בגווני סלמון-אפרסק וגם ורוד ה-pale dogwood שהוא סוג של ניוד-אפרסק.

1000
התמונה מכאן
5000
התמונה מכאן

באופן כללי אפשר להגיד על ורוד שהוא צבע שיש בכוחו להמתיק כל חלל מונוכרומטי. כך גם לגבי גווני ורוד הפודרה והאפרסק העכשוויים, והם משתלבים נהדר עם ירוקים, כחולים, אפורים וצבעי אדמה כמו טרקוטה וגווני ניוד.

התמונה מכאן

אם לדעתכם ורוד הוא צבע נשי או רומנטי מדי, אז נוכל רק להגיד שאנחנו דווקא אוהבות ומוקירות אותו על שהוא בדיוק כזה, ותמיד תוכלו לאזן על ידי שילוב של מונוכרומטית כלשהי, אם הרומנטיקה הזו גדולה עליכם.

התמונה מכאן
התמונה מכאן
Modiin-6
עיצוב: סטודיו ספיבק-פרידלר, צילום: עידו אדן

הדרכים להכניס את גווני הורוד המעושנים האלה אל הבית הן כיד הדמיון הנדיבה והטובה. אנחנו רק אומרות שספה/כורסא בורוד זה יפהפה.

3
עיצוב: שרון ברקת צילום: דניה ויינר
התמונה מכאן
התמונה מכאן
התמונה מכאן

ואם לא תהיו מספיק אמיצים לשקול ספה ורודה, וברור לנו שנדרש כאן אומץ עיצובי, אז גם קיר צבוע בורוד, או מחופה בטפט בגווני ורוד יעניקו רוך ורעננות לחלל. וכמו תמיד, טקסטיל ואקססוריז בגווני הוורוד הנכונים ישלימו את המראה.

התמונה מכאן
התמונה מכאן
עיצוב: אלה צייחר, צילום: איתי בנית
התמונה מכאן וגם מכאן
התמונה מכאן