בעשירי באפריל לפני שנה עלה המגזין שלנו לאוויר. המגזין נולד כאילו ברגע אחד, אבל בחיים דברים לא באמת נולדים ברגע. אחרי תקופה ארוכה שבה שרטטנו את קווי המתאר, יצאנו לדרך. לא ידענו הכל, אבל ידענו שקו האופק מתבהר ככל שמתקדמים בדרך. 

www.pnim.co.il

הרבה סימני שאלה היו שם, בתחילת הדרך. במקומות שלא היו לנו תשובות נתנו לאינטואיציה להוביל. לא תמיד זה פשוט, לשחרר את הצורך לדעת הכל. להתקדם בצעדים מדודים, לכבוש את הדחף לרוץ. לשתול זרע קטן באדמה, ולא לחפור כל הזמן ולבדוק מה שלומו.

www.pnim.co.il

בשנה החולפת המגזין שלנו גדל, ואיתו גדלנו גם אנחנו. אנחנו בתהליך למידה מואץ, וזה מרתק ומופלא ומסחרר. הדברים קורים בקצב שלהם, ולפעמים רק צריך לבטוח בזרימה הטבעית ולא להפריע. הצעד הבא כמעט תמיד מתגלה מעצמו, אם מסכימים לעבד נתונים מהר, אבל להמשיך לנשום לאט.

www.pnim.co.il

האביב תמיד מביא איתו אנרגיות של התחדשות. כשגרים קרוב לאדמה קל לראות את זה. כל העצים הערומים מסביבנו מתחילים להתקשט בפריחה מהפנטת. הנוף הגלילי והאהוב הזה, שנשקף מחלונות ביתנו, לובש ירוק רווי ומלא חיים. 

www.pnim.co.il

זה מרגש ומלא קסם, אבל יותר מהיופי הזה, מקסימה ההשתנות עצמה. הכל נמצא בתנועה תמידית. גם אנחנו. כל שלב בדרך מציב אתגרים משלו. חבלי הלידה של לפני שנה, כעת התחלפו במחשבות על צמיחה והתפתחות.
ושוב, כמו בהתחלה, להתחיל לשרטט את היסודות של השלב הבא. לחשוב, לתכנן, לדמיין, להתבלבל לרגע. ובתוך תחושת ההצפה הזו, לדעת לבחור את השביל הנכון בשבילנו. זה שיאתגר אותנו באופן חיובי, זה שימלא אותנו בהתרגשות, זה שנרגיש בו הכי קרובות לעצמנו.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co,.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

יצאנו, ואכן הגענו למקומות מופלאים. אנחנו מאחלות למגזין האהוב שלנו וגם לנו שההמשך יהיה מופלא לא פחות. תודה לכם, שקוראים אותנו, מתעניינים, מגיבים, מעורבים וכותבים לנו ומחזקים אותנו. משמח לדעת שהצלחנו להפוך לבית לקהילה איכותית ומשובחת של מעצבים וחובבי עיצוב מהארץ ומהעולם. תישארו בסביבה, כיף איתכם. יום הולדת שמח לנו.

צילומים: אורית ארנון, צור ליבנה