מיכל חיים

ביצועיסטית וממוקדת – אלו הן שתיים מהתכונות הבולטות ביותר של מעצבת הפנים מיכל חיים, ולדבריה התכונות הללו עוזרות לה גם בעבודתה וגם בחייה הפרטיים. היא מתרגשת מהעובדה שהלימוד בתחום העיסוק שלה לא מסתיים אף פעם, ועבור כל משפחה היא עורכת מחקר חדש כדי לייצר עבור לקוחותיה תוצאה מותאמת ומדוייקת.

חמש עובדות

1. גדלתי בבית עם הורים שאוהבים עיצוב, אמא למדה עיצוב אופנה ואבא השתעשע בנגרות. אני זוכרת אותנו כילדים יושבים להוציא גזרות ב"בורדה" ותמיד היה איזשהו פרויקט שעובדים עליו.
2. אני אוהבת את העובדה שעיצוב הפנים הוא תחום אינסופי, הלמידה והיצירה לא מסתיימות עבורי אף פעם. כל בית שונה ומיוחד, ועבור כל משפחה יש מחקר חדש ותוצאה מרגשת חדשה.
3. אני אוהבת מאוד את העשייה בסטודיו שלי, אוהבת לפגוש אנשים חדשים ונופים חדשים באזורים שונים בארץ.
4. כילדה הייתי מבלה שעות בציורי תלת מימד – ללא ספק זוהי המדיטציה שלי.
5. אני ביצועיסטית – כל מי שמכיר אותי יודע שאני מאוד ממוקדת, גם בחיים האישיים שלי וגם בעבודה. זו תכונה שמאוד עוזרת לי בליווי פרויקטים. אני מוציאה יש מאין, מקבלת המון החלטות,
ומנהלת את הפרויקטים עד לפרטים הקטנים. 

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

עיצוב פנים

אפשר להגיד שתמיד ידעתי שאני רוצה לעצב. זה היה ברור לי כבר בתקופת הילדות. למדתי במכון הטכנולוגי בחולון HIT ומאוד נהניתי מהלימודים. כבר באמצע הלימודים התחלתי לקחת פרויקטים ולעצב בתים לחברים ואפילו לשפץ את הבית הפרטי שלנו. 

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר
www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

הלקוחות

הלקוחות שלי מגיעים אליי עם המון חששות, ומהניסיון הרב שצברתי, אני מבינה את הנפש שלהם. יש חשיבות גדולה בעובדה שמעצבת מנוסה מביאה איתה פוקוס וסדר לתהליך, ובכך מעניקה הרבה בטחון ללקוחות בתקופה המאתגרת של השיפוץ/העיצוב. עם השנים הבנתי שלקוחות זקוקים למישהו שיחזיק ויוביל עבורם את החוויה הזו ברמה הטכנית, אבל גם מהבחינה הרגשית – זהו הערך המוסף שאני מעניקה ללקוחות שלי.
חשוב לי למתוח את הגבולות של הלקוחות לחומרים חדשים, לחלומות חדשים. אני אוהבת לקחת אותם לתוצאה שהיא מעבר למה שהם אפילו הצליחו לדמיין.

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

המקום הנכון

בית מבחינתי זה המקום המיטבי עבורך, המקום הנכון, הנעים. בית מבולגן שלא מתוכנן היטב משפיע באופן מזיק גם על ההתנהלות היומיומית וגם על הנפש. מבחינתי לעצב בית זה לעצב איכות חיים עבור המשפחה. גם כשאני ניגשת לתכנון משרדים, מבחינתי החלק החשוב הוא לתכנן אווירת עבודה ותחושת רווחה עבור העובדים שנמצאים שם במהלך חלק נכבד מהיומיום שלהם. 

www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר
www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

פיצוח

בכל פעם שאני מצליחה לפצח את האתגר בכל חלל אני מתרגשת. זה ממש כמו לפתור חידה. ברגע הפיצוח, כשאנחנו מצליחים לזקק את הפוטנציאל של הנכס וכל הנתונים מתחברים יחד לתוצאה שלמה ומושלמת – זוהי בדיוק הנקודה בה הלקוחות מבינים שהיה שווה.
האתגר שלי הוא תמיד לחדש, ללמוד, להתרגש, וללוות אנשים שאני מתחברת אליהם ברמה האישית. אני בוחרת את הספקים שמקיפים אותי בפינצטה כי חשובה לי מאוד רמת האיכות והשירות שהם מעניקים ללקוחות שלי גם לפני הפרויקט, גם במהלכו וגם אחרי שהסתיים.

www.pnim.co.il
צילום: קרין רבנה
www.pnim.co.il
צילום: קרין רבנה

בית החלומות

בית החלומות האולטימטיבי שלי נמצא מול הים, בין הרים. אני מדמיינת בית שמשתלב בנוף, מרגיש חלק מהטבע שעוטף אותו. יש בו חצר אבן משתלבת בצמחייה טבעית, חלל מואר באור טבעי עם סקיי-לייט, וכמובן מפתחים גדולים שדרכם רואים את הנוף.

עיצוב: מיכל חיים, צילום : מאיה אבגר, www.pnim.co.il
צילום : מאיה אבגר
www.pnim.co.il
צילום: קרין רבנה
www.pnim.co.il
צילום: מאיה אבגר

טיפ עיצובי

אני ממליצה לא לוותר על חיבור אישי למעצבת. מדובר בתהליך ליווי ארוך ואישי מאוד. הכימיה והקשר ההדדי הם המפתח להצלחת התהליך. אחרי שתבחרו מעצבת שנכונה לכם, כדאי ליהנות מהתהליך, להתמסר להיבט המקצועי של עבודה עם מעצבת ולהגשים ביחד את החלומות.

עיצוב: מיכל חיים
לאתר של מיכל חיים>>
לחשבון האינסטגרם של של מיכל>>
לעמוד הפייסבוק של מיכל>>
עוד על מיכל חיים>>

תגובה אחת

  1. שרון הגב

    איזה עיצוב נקי ויפה. אפשר לשאול מה הגוון של המטבח ובאיזה שיש השתמשת?

השארת תגובה