בחגיגות יומו האחרון של החופש הגדול, החגים עדיין נראים כמו חלום רחוק, אך לוח השנה שמאוד מפתיע השנה, מבשר כי בעוד שבוע מהיום נוכל כבר לחגוג שוב. אז אספנו כאן מבחר רעיונות למתנות חגיגיות שיוכלו לשמח בחגים ובכלל, כי מי מאיתנו לא אוהב מתנות שהושקעה בהן הרבה מחשבה יצירתית? אז נתחיל את מקבץ ההמלצות שלנו עם כלי קרמיקה.
את הכלים היפים האלה של אלינה מלול עיננו קלטה משיטוט במרחבי בפייסבוק וההתאהבות בפשטות שלהם הייתה מיידית.
www.pnim.co.ilwww.pnim.co.ilמעין בן יונה היא יוצרת שאנחנו נהנות לעקוב אחרי עבודותיה כבר מספר שנים ואוהבות מאוד את ההשראה השבטית של יצירתה. אגרטלים, כלי שולחן ומערכות אוכל או פמוטים של מעין יכולים לשמש כמתנה נפלאה שמעשירה את החלל בטקסטורה.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

עינב פרייס מסטודיו Ayn Ceramics יוצרת כלי קרמיקה במראה גולמי וטבעי. מתוך מגוון העבודות היפה שלה בחרנו את האגרטלים הללו כמתנה שתוכל לשמש גם לעציץ, גם לפרחים וגם סתם כך לנוי.
אגרטל מימין>>   אגרטל משמאל>>

www.pnim.co.il

במושב הרדוף נמצאת אחת החנויות הקסומות באיזור הגלילי שלנו – MOII. אנחנו בחרנו את הכלים הללו שיכולים לשמש להגשת מזון או ככלי דקורטיבי שעליו ניתן להניח כלי קוסמטיקה, תכשיטים, אקססוריז קטנים וכדומה. עד לרגע זה עוד לא החלטנו אם הכלים יפים יותר בשחור או בלבן. אז תחליטו אתם.

www.pnim.co.il

גילי אילן ונדב ראוכוורגר הם היוצרים של סטודיו DAVKA והכלים שלהם מאופיינים באסתטיקה נקיה ובקווים פשוטים. מתוך המגוון הצבעוני המרהיב של הכוסות באתר עינינו צדו דווקא את ספלי הטרה קוטה ששבו אותנו עם הפשטות שלהם.

www.pnim.co.il

צנצנות האיחסון הללו מאתר OBLI POP הן מסוג הפריטים שקודם קונים כי הם יפים ואחר כך כבר מוצאים מה לעשות איתן ומה לאחסן בהן. וגם אם לא מוצאים מה לאחסן בהן, זה גם בסדר כי הן פריט עיצובי שעומד בפני עצמו.
צנצנת מימין>>   צנצנת אמצעית>>   צנצנת משמאל>>

www.pnim.co.il

את הכריות מהקולקציה החדשה של זארה הום כבר ראיתם? האיפוק הקלאסי הזה הוא באמת משהו שקשה לנו לעמוד בפניו.
כרית מימין>>  כריות באמצע>>  כרית משמאל>>

www.pnim.co.il

ועל אותו קונספט של טקסטורות מצאנו גם את כיסוי המיטה היפה והקלאסי הזה בגולף.

www.pnim.co.il

אומרים שאין הנחתום מעיד על עיסתו, אז נחרוג רק לרגע קט מהעניין הזה עם המלצה חמה לספר "בתים ישראליים". הספר הזה גרף עד כה כל כך הרבה מחמאות ותגובות נלהבות שחיממו לנו את הלב, כך שהיינו חייבות להכליל אותו ברשימת המתנות המומלצות לחג. כל אחד יוכל למצוא את עצמו בספר הזה – הן מבחינת תקציב והן מבחינת מגוון הסגנונות הרחב.
לרכישת הספר במחיר 129 ש"ח>>

www.pnim.co.ilwww.pnim.co.il

את איילת קסיס ו-אורית כלב הצגנו לא מזמן בכתבות אצלנו, ומתוך המבחר המרהיב של עבודותיהן בחרנו את שתי היפות האלה כמתנות נפלאות.
תמונה עליונה>>   תמנונה תחתונה>>

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

עציצים הם תמיד מתנה מושלמת לכל עונה ולכל חג ואנחנו אוהבות את החשיבה היצירתית שיש לצוות משתלת הכפר החדשה גם בנושא הכלים והאריזה, הומשתלה עצמה היא השראה. לדף הפייסבוק של משתלת הכפר החדשה>>

www.pnim.co.il www.pnim.co.il

ואם נישאר לרגע באיזור הפרחוני אז המגשים, קופסאות המתכונים וקופסת התה מסטודיו SI JOLI הם בעלי פוטינציאל גבוה לשמח את מקבלי אחת המתנות הללו.

www.pnim.co.il

ונסיים בנימה אופטימית של תחילת שנה עם פיה ופיון קסומים ועם איחולים לזמנים טובים, מחוייכים ובריאים לכולנו. את הפיות והפיונים יוצרת טליה שמר וכל אחד ואחת מהם אוחז באבן קריסטל עם סגולה מיוחדת. שיהיו חגים שמחים ושנה קסומה ונהדרת.

www.pnim.co.il

לקישור לאינסטגרם שלנו>>