השנים שחלפו מאז שעדי ויהודה סוליקרו ייצרו את המותג דקובריק מוכיחות שהוא מעל הטרנדיות החולפת, והוא כאן כדי להישאר ולהפוך לחלק בלתי נפרד מנוף העיצוב הישראלי. לפני כשנה הצגנו בכתבה את הזוג המקסים הזה, והפעם ביקשנו מהם להציג את החידושים האחרונים בקולקציית המותג.

עיצוב: שלומית גליקס, צילום: איתי בנית

מחיצות

מעבר לשימוש של המחיצות כפריט דקורציה, הן הפכו לפרט פונקציונאלי אשר מייצר הפרדה בין החללים ותוחם אותם ובאותו זמן שומר על הרצף הויזואלי ועל תחושת המרחב. ניתן גם לייצר באמצעות המחיצות מבואת כניסה שמפרידה את החלל הציבורי מהכניסה לבית ומשאירה אותו אוורירי, ממש כמו בפרוייקט שעיצבה שלומית גליקס.

עיצוב: שלומית גליקס, צילום: איתי בנית
עיצוב: שלומית גליקס, צילום: איתי בנית

ארונות חשמל

ארונות החשמל הם חלק בלתי נפרד בכל בית, ובדרך כלל הם לא זוכים להתייחסות עיצובית לכן נוצר הפרט הזה בקולקציה שנותן מענה עיצובי על כך. את שילוב הדקובריק בארונות חשמל ניתן לבצע בתוך הקיר כבר בשלב הבנייה, או כיחידה חיצונית לאחר השיפוץ. זה מעניק לארון הזה מראה ייחודי שהופך לחלק מעיצוב החלל. בארון ניתן לשלב מדפים, מראה, מתלים וכך להפוך אותו ממש לארון כניסה שימושי כמו בפרוייקט שעיצבה יובל טסלר.

עיצוב: יובל טסלר, צילום אורן טסלר

ספריית עלמה

ספריית עלמה היא מוצר חדש ומרגש, שנולד מתוך הרצון לייצר יחידה מודולרית בעיצוב על-זמני, כזו שתוכל להיות מוצבת בכל חדר בבית ולגדול יחד עם דיירי הבית, וללוות אותם מבית לבית. ניצבי המתכת מגיעים ברוחב 30 ס"מ, וניתן לשלב איתם את כל העיצובים המוכרים והאהובים של מחיצות דקובריק, וגם ניתן לבחור מראש כמה מדפים להציב בספרייה, ובאיזה אורך. ההרכבה של הספרייה הזו היא פשוטה וקלה והתוצאה מרהיבה במיוחד.

מחיצות טלוויזה

המוצרים של דקובריק נוצרים מתוך רצון לתת מענה על צורך, הן של המעצבים והן של הלקוחות. מעבר ליופי ולאסטתיקה, השאיפה היא תמיד לשלב גם פונקציונאליות, כך למשל קירות הטלויזיה העשויים ממחיצת דקובריק מכילים בתוכם גם פתרון לכבלי החשמל והתקשורת ובנוסף לכך הם הופכים לחלק בלתי נפרד מקונספט העיצובי בחלל.

מחיצת טלויזיה בעיצוב: דלית אלון, צילום: צילום נויה שילוני
מחיצת טלויזיה בעיצוב: דלית אלון, צילום: צילום נויה שילוני

המענה שעדי ויהודה מעניקים הוא התאמה של המוצר אל הבית אליו הוא מיועד, ולכן הלקוחות מתבקשים בכל תחילת תהליך להציג כמה תמונות מהבית או לוח השראה לפרוייקט. זה מאפשר להעניק ייעוץ מבחינת סוג החומר, העיצוב והדגם, ולוודא שהדקובריק ישתלב בבית באלגנטיות ובצורה מושלמת.

לאתר דקובריק>>
עוד על דקובריק>>

2 תגובות

  1. עדי מדקובריק

    תודה לכם צוות פנים! איזו כתבה מפרגנת ומשמחת!

  2. שלומי

    בהחלט מגיע לפרגן, כתבה שמשקפת את המציאות, ממליץ מאוד, יש לנו בכניסה לבית כבר שנים ואנו נהנים מזה כל יום מחדש, איכות ברמה גבוהה ושירות מעולה.
    יהודה ועדי תמשיכו להצליח אוהבים…