קולקציית AYUNA

בימים שבהם ישובי הנגב המערבי סובלים ממציאות יומיומית של עמידה בקו האש, ונאבקים מול נסיבות ואילוצים קשים, זו הזדמנות להציג חנות שנמצאת בקיבוץ בארי ואנחנו אוהבות במיוחד – AYUNA. החנות המשובחת הזו מכילה פריטי ריהוט יפהפיים עם קריצה נוסטלגית, בעיצובה של יונת אור, והקולקצייה החדשה שעיצבה יונת היא סיבה מצויינת להיזכר כמה אנחנו אוהבות את טביעת ידה העיצובית. 

www.pnim.co.il

"חיפוש של שקט, אך עם זאת עוצמה ודרמה והשראה של אוקיאנוסים וחופים רחוקים וזהובים. געגועים לסיני שבעיניי משלב נוף עוצר נשימה של חום-זהוב וכחול" – כך מתארת יונת אור את הקונספט שעמד מאחורי קולקציית AYUNA החדשה.

www.pnim.co.il
יונת ממשיכה: "הקווים המנחים הם קווים נקיים, עם תוספת של אלמנטים שאני מאוד אוהבת כמו זכוכית, תריסים ופרזולים.  
רציתי ליצור שקט ולשלב אותו עם דרמה. לקחת את הכחול של הים, אבל לקצה שלו – שיהיה עז ודרמטי, את הצהוב של החול לקחתי לגוון עז, אך עם זאת מדוייק ונעים לעין.
www.pnim.co.il
www.pnim.co.il
אני אוהבת להתעדכן בטרנדים, אך עם זאת לא אוהבת להיות מושפעת מטרנדים חולפים. ההשפעות שלי מגיעות בעיקר מחילופי העונות, מהטבע בו אני מוקפת, מאיזורי תעשיה בהם אני אוהבת להסתובב. אני אוהבת לעצב רהיטים בקווים נקיים, ולקשט אותם עם אלמנטים כמו, זכוכית, תריסים, פרזולים מעניינים, צבע מיוחד. אני אוהבת להכניס תחכום בפשטות, אוהבת אקלקטיות, שילוב של ישן עם חדש. לא אוהבת הגדרות בעיצוב, אוהבת שזה יפה ומדוייק.
www.pnim.co.il

קהל היעד שלי הן נשים אמיצות, דעתניות שיודעות מה הן אוהבות, עם טעם מיוחד, שרוצות שיהיה להן בית אחר, עם אמירה אישית ונשמה, תוך הקפדה על איכות ודיוק בעיצוב. שימח אותי מאוד לקבל מהלקוחות תגובות על כמה הן אוהבות את הקולקצייה החדשה שיצרתי, כמה היא מדוייקת וקלאסית.

www.pnim.co.il
www.pnim.co.il
הפריט האהוב עליי בקולקציה הוא ויטרינה דואט בגוון חרדל/חול ים – אני מאוד אוהבת את השילוב של המוצר והצבע, שיוצרים הרמוניה".
www.pnim.co.il
את פריטי הקולקציה החדשה ופריטים נוספים של AYUNA תוכלו לרכוש בחנות המאוד מומלצת בקיבוץ בארי או בחנות האון-ליין. גם אנחנו הדרמנו כל הדרך מהצפון לביקור ב-AYUNA ממש לא מזמן כדי לרכוש את הכורסאות המוצגות כאן>>
עוד על AYUNA תוכלו לקרוא כאן>>
צילומים: אורית אלפסי
סטיילינג לצילמים: מירב סואד
ayuna2