5 טיפים לעיצוב בית חדש

מדור פרסומי

נמצאים לקראת עיצוב בית חדש, המטרה תהיה ליהנות בסופו של דבר מדירה אשר גם תתאפיין בנראות מרשימה, גם באווירה נעימה וגם בהתאמה לצרכים ולסגנון החיים של הדיירים. בכדי שתוכלו להשיג את המטרה, להלן 5 טיפים ישימים, אשר בכוחם לסייע לכם בכך:

טיפ 1 – איסוף מידע בנושא

ידע מהווה ככוח (וכידוע, זה נכון לגבי כל תחומי החיים) וכחלק מכך, ההמלצה היא לאסוף כמה שיותר ידע על עולם עיצוב הבית – על סגנונות העיצוב השונים, על טרנדים בתחום ועוד..
כיום, בעידן האינטרנט, קיימת אפשרות באמצעות לחיצת כפתור פשוטה להיחשף למגוון רחב של סגנונות עיצוביים –  ניתן להתרשם מתמונות וממדרכים, כאשר, באמצעות המידע הזה, ניתן לקחת רעיונות וליישם אותם בפועל בבית שלכם.

טיפ 2 – הבנת הדרישות והצרכים

בכדי שהבית יכלול חדרים וחללים נוחים ונעימים עבור כל בני הבית, קיימת חשיבות גבוהה להבין בצורה מעמיקה את הדרישות והצרכים הפרטניים שלכם.
בין היתר, יש להבין דרישות וצרכים פונקציונאליים – לדוגמא, האם יש לכם העדפות לגבי סגנונות עיצוביים מסוימים – לדוגמא, האם אתם מעוניינים לעצב את המטבח בסגנון הכפרי וכיוצא בזה. ככל שתבינו בצורה מעמיקה יותר את הדרישות והבקשות שלכם מהעיצוב, כך יעלו הסיכויים להשיג בסופו של דבר תוצאה משביעת רצון.

טיפ 3 – לתכנן את גובה התקציב
חשוב לתכנן בתבונה את גובה התקציב אותו תקצו למטרה. בתכנון התקציב יש לקחת בחשבון פרמטרים כמו: צבע לקירות, רכישת הרהיטים, אבזור החדרים והחללים השונים ובמידת הצורך, גם עלויות שירותיו של מעצב הפנים. חשוב לציין, שעם יצירתיות והשקעה בהליך התכנון, ניתן ליהנות בסופו של דבר, לתוצאה איכותית ומרשימה, גם אם התקציב אשר יוקצה עבור המטרה, לא יהיה גבוה במיוחד.

טיפ 4 – לבחור בתבונה את החנויות לעיצוב הבית
כמובן, שבכדי ליהנות מכל היתרונות הטמונים בבית המעוצב בצורה איכותית ומרשימה, ההמלצה היא לבחור בצורה מושכלת גם את אותן חנויות לעיצוב הבית. כאשר, יש לבחור בחנויות אשר מציעות היצע רחב של אפשרויות במחירים אטרקטיביים – כאשר, בחירה בחנויות שכאלו, תאפשר לבחור תכולה אשר מחד מתאפיינת בנראות מרשימה ומאידך, באיכות גבוהה – מה שיבטיח ליהנות מהתכולה לאורך תקופת זמן ארוכה – והרי זאת תהיה בסופו של דבר מטרה משותפת עבור כל מי שמעצב דירה.

טיפ 5 – קבלת סיוע ממעצב פנים מקצועי
אז זה אומנם נכון שאם תבחרו להסתייע במעצב פנים, גובה ההוצאות יעלה – בכל זאת, מעצב פנים מקצועי ואיכותי גובה תשלום לא נמוך עבור השירות שלו. יחד עם זאת, תמורת אותו סכום הכסף, אתם עתידים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות ותועלות – כאשר, מעצב שכזה, יחזיק בידע ובכלים לתכנן את החללים והחדרים השונים בבית, בצורה אשר תתאים באופן אופטימאלי לצרכים ולדרישות של הדיירים. מעבר לכך, המעצב יהיה בקיא בנושאים כמו: בחירת הצבעים, תכנון התאורה בבית, התאמת העיצוב לגובה התקציב אשר יוקצה למטרה, יישום של טרנדים עיצוביים ועוד..
מעבר לכך, מעצב פנים, יאפשר לדיירים, ליהנות משקט נפשי בידיעה, שהם לא יצטרכו לנקוט בכל פעולה ואיש מקצוע ידאג לכול הפרטים – הגדולים והקטנים, בעבורם.

אז אחרי שהשקעתם סכומי כסף גבוהים בעיצוב הבית ובבחירת פרטי הריהוט, מוצרי החשמל והפריטים המשלימים, בשלב הבא, ההמלצה היא להקפיד ולעשות ביטוח תכולה.
מה שיבטיח לכם שתוכלו ליהנות מההשקעה הכספית אותה ביצעתם לאורך זמן ובמידה וחלילה, תתרחש פריצה או שיגרם נזק כזה או אחר לתכולה, תוכלו לקבל פיצוי כספי מהביטוח ולרכוש מחדש את אותה התכולה.