לפני כ-40 שנים הוקם אולם התצוגה של BARAMI בירושלים. כיום זהו קומפלקס מתקדם שמעניק מענה בקטגוריות כמו: חיפוי וריצוף, כלים סניטריים, תאורה, דלתות, והוא מהווה בחירה טבעית של מעצבי פנים, אדריכלים, קבלנים ולקוחות פרטיים מרחבי הארץ.
ביקשנו מאלעד בר-עמי – מנהל שיווק וקשרי אדריכלים בחברת BARAMI לספר לנו על החברה.

ירושלים

חברת BARAMI נוסדה לפני 40 שנה על ידי משה בר-עמי, ועם השנים השתלבו בה בני המשפחה. הסיפור שלנו הוא סיפור משפחתי, אבל גם סיפור מקומי-ירושלמי. המיקום הגאוגרפי של אולם התצוגה הוא זה שמשפיע גם על האופי שלו. אנחנו נמצאים בצומת שבין הירושלמיות האסלית לבין היוקרה הבינלאומית של מוצרים שאנחנו מייבאים מחו"ל. העובדה הזו יוצרת שילוב מעניין של חום ואיכות. בקומפלקס שלנו ניתן למצוא מבחר גדול של מוצרים בקטגוריות שונות: חיפויים וריצופים, כלים סניטריים, תאורה, דלתות ועוד. הכל בסטנדרט בינלאומי, וכמובן שתוך הקפדה על תווי תקן.

משפחתיות

אנשי מקצוע ואנשים פרטיים מגיעים אלינו לא רק בזכות מוצרי האיכות שלנו. לצד החדשנות, האסתטיקה ואיכות המוצרים, אנחנו מעניקים ללקוחות יחס חם ותחושה משפחתית. ידוע לנו שכל הצלחה של מותג מבוססת על ההון האנושי שמרכיב אותו ולכן, הצוות אצלנו נבחר בקפידה ומונה מעצבים בעלי נסיון רב, אשר נשלחים באופן קבוע לתערוכות בינלאומיות כדי להתעדכן בכל מה שקורה בטרנדים וחדשנות בעולם העיצוב.

הלקוחות

אנחנו עוזרים למשפחות לעצב את חיי היומיום החדשים שלהן, ולהכניס חיים והתחדשות לבתיהן, ואנחנו עושים זאת בצורה הכי אנושית, מכבדת ורגישה. ואכן, כל מי שמבקר באולם התצוגה מייד מרגיש את זה. חשוב לנו להעניק ללקוחות שלנו עיצוב אקסקלוסיבי עם שירות בגובה העיניים. בנוסף ללקוחות הפרטיים אנחנו כמובן גם עובדים באופן שוטף עם אדריכלים, מעצבים, יזמים וקבלנים.

חדשנות

אפשר בקלות להגיד ש-BARAMI זה לא עוד מותג ישנוני בתחום עיצוב הבית, אלא מותג עם חיים והתרחשויות. הרבה דברים קורים אצלנו. מנהל התפעול שלנו הקדים להבחין שהגידול והדרישה לחדשנות ויוקרה בתחום עיצוב הפנים, צוברים תאוצה ודורשים מענה הולם. לכן, אנחנו תמיד מביאים את הדבר הבא, העכשווי והמרשים ביותר, ואנו גאים מאוד בתוצאה.
יש לנו הרבה מאוד כבוד לתחום העיצוב ולרצונות של הלקוחות שלנו – המוצרים שאנחנו בוחרים לייבא מחוברים לטרנדים בינלאומיים ויחד עם זאת עוברים דרך פילטר של איכות. אין יום דומה לקודמו. אנחנו לא מפסיקים לרענן ולמצוא דרכים חדשות לעיצוב הבית, על מנת לאפשר ללקוחות להיכנס למסע של גילוי מפתיע ומרגש.

הקולקציה

הקולקציה באולם התצוגה שלנו כוללת מבחר של חיפויים וריצופים, כלים סניטריים, תאורה, דלתות ועוד. אפשר למצוא בקולקציות שלנו את המוטיבים, הרעיונות, החומרים, הצבעים, והטקסטורות שההשראה שלהם נלקחת מהתערוכות העדכניות ביותר בחו"ל. חשוב לנו לאפיין כל קולקציה באמירה מקורית ומפתיעה, אשר מבוססת על המגמות העכשוויות ביותר. בזכות הנסיון והקשרים הענפים עם בתי העיצוב והמפעלים מהטובים בעולם, אנו מצליחים להביא את הטוב ביותר במחירים הוגנים שהופכים את אולם התצוגה שלנו לשם דבר בתחום עיצוב הבית.

צילומים: יח"צ
לאתר BARAMI>>
לעמוד הפייסבוק של BARAMI>>

לאתר BARAMI >>