החיבור של ימימה בר כרמל להודו התחיל לפני כ-15 שנה בטיול של אחרי צבא. מאז חזרה להודו עוד מספר פעמים ובינתיים עסקה בעיצוב בגדים ותלבושות. אבל הייתה נסיעה גורלית אחת להודו ששכנעה את ימימה להגשים את האהבה שלה לטקסטיל ולהודו, וכך נולד המותג JEMMA שמביא את הודו לישראל.
כל קולקציה ב-JEMMA מביאה את הודו לישראל, ובקולקציית האביב החדשה ניתן לראות לראשונה גם שילוב של בדי פשתן, בדים חלקים ולא מודפסים, וגם מוצרים חדשים שיצרה ימימה.
www.pnim.co.il

את הביקור באתר החדש או בחנות הפיסית במושב הקסום יודפת שבגליל אתם חייבים לעצמכם, ובינתיים ביקשנו מימימה לספר לנו על הקולקציה החדשה של JEMMA: בפריטי הטקסטיל בקולקציה החדשה בחרתי בקונספט צבעוני שמעניק אפשרות לעשות מיקס אנד מאץ' – כל אחד לפי טעמו.

www.pnim.co.il

הצבעים המובילים בקולקציה הם כחול, חרדל, אפור, וירוק זית. בשנים האחרונות האפור והחרדל טרנדיים, אבל לי באופן אישי צבע החרדל מאוד מתקשר לתרבות המזרח, מושפע מהריחות, התבלינים. יש גם בקולקציה החדשה הרבה מחשבה סביב שולחן החג האביבי. www.pnim.co.ilהצבעים בקולקציה גם יתאימו מאוד עם כלי האמייל שלנו והצבעוניות החזקה שלהם, וכמובן גם לקולקציית כלי הפורצלן שלנו.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

אני לא מעצבת קולקציה סביב צבע פנטון הבא, אבל כמובן תמיד נשארת מעודכנת. החלום שלי הוא לא להיות חנות טרנדית, אלא לעצב מוצרים יפים, איכותיים ואותנטיים לבית.

www.pnim.co.il

האינדיגו הוא חלק גדול מהקולקציה ואהוב עלי מאוד. הצבע לא קיים כל כך בארץ, והיה חשוב לי ״להביא את הבשורה והחידוש״, כי זה בעצם צבע חשוב בעולם הטקסטיל.
שיטות ייצור הטקסטיל שבהן אנו משתמשים הן תמיד מסורתיות. שטיחי האינדיגו למשל, נעשים בטכניקת Mud printing (הדפס בוץ) והשאר ב״בלוק פרינט״.

www.pnim.co.il

החידוש העיקרי בקולקציה הנוכחית הוא השימוש בפשתן שאותו שילבתי עם כותנה. השילוב עם הכותנה מבחינת פרקטיות הוא עדיף כי הבד בצורה הזו פחות מתקמט ולתחושתי יעבוד טוב יותר עבור הקהל הישראלי.
הוספנו הפעם לקולקציית האביב-קיץ פריטים חדשים: סינרים, מפיות, מגבות ידיים למטבח, הרבה מתוך חשיבה על מתנות לחגים.

www.pnim.co.ilחידוש נוסף בקולקציה הוא טקסטיל חלק. עד היום מכרתי רק פריטים מודפסים, אבל היה חשוב לי לשים דגש על פריטים חגיגיים שהם מצד אחד חלקים ונקיים, ומצד שני בצבעים מיוחדים שמאפיינים את JEMMA.
www.pnim.co.il

בקולקציה החדשה שלנו אפשר למצוא גם כמובן את המפות, הוילונות והשטיחים, שהם בעצם ה-DNA שלנו, וחשוב לנו לשמור עליו.

www.pnim.co.il

בתחום השטיחים החדשים המחשבה הייתה פרקטיקה, צבעים נעימים ונקיים, שמתאימים בכל בית והם עשויים מבדים שניתן לכבס. אני אוהבת מאוד את שטיחי האינדיגו פסים – ללא ספק זהו חלום שהגשמתי. ראיתי פעם מפית לבנה עם פסים אפורים וחשבתי כמה זה יוכל להיות יפה כשטיח עם אינדיגו ולבן. ניגוד חזק, אבל עדין.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.ilאני גם מאוד אוהבת את הסינר בצבע חרדל, עבדתי על הגזרה שלו הרבה מאוד עד שהגעתי לתוצאה הזו. ניתן להתאים אותו לפי הגודל הרצוי, הצבע שלו מדויק והוא בדיוק התוצאה שרציתי לקבל.

www.pnim.co.il

חשוב לי תמיד להביא דברים פרקטיים, יפים ונעימים לבית, גם מבחינת התחושה הפיזית של הבד, וגם מבחינת הניראות, ותמיד חשוב לי שהפריטים יהיו מיוחדים וכאלה שאי אפשר לקנות ברשתות.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

הפריטים של JEMMA מתאימים ללקוחות שיודעים להעריך חומרים טבעיים וחשובה להם איכות, אסתטיקה ואקולוגיה, והם גם אוהבים פריטים על-זמניים, כאלה ״שגדלים״ עם הבית.
את כל פריטי הקולקציה שהצגנו כאן וגם פריטים נוספים תוכלו למצוא כאמור בחנות ביודפת ובאתר החדש>>
ותוכלו גם לקרוא עוד קמת על הסיפור של JEMMA וימימה בר כרמל בכתבה הזו>>

צילום: יעלי גבריאלי

לאתר JEMMA>>

 

תגובה אחת

  1. י

    ואוו חנות ממש יפה