LALA DESIGN

את המותג LALA DESIGN הקים אדיר שחר בעת עיסוקו בניהול דירות נופש וחיפש מיטות שישלימו את הקונספט העיצובי הייחודי. משלא נמצאו המיטות המתאימות הוחלט על ייצור עצמי של מיטות שיענו בדיוק על דרישות אלו. כיום מונה המותג מיטות אשר ישתלבו בקלות בכל סגנון, ולפעמים אף יגנבו את ההצגה. אתר LALA DESIGN מאפשר חופש עיצובי מוחלט וניתן לבחור בו בצורה נוחה ונגישה את צורת המיטה, הגודל וסוג הבד.

www.pnim.co.il

קצת עליי

שמי אדיר שחר, מתגורר בקרית אונו, נשוי +1, בעבר עסקתי בניהול דירות נופש ובניהול מלון. תמיד היה חשוב לי שהאורחים ייהנו מהחוויה וירגישו אווירה שונה כשהם מגיעים לנפוש אצלי. בכל פרויקט חדש של עיצוב דירות הנופש היה לי חשוב להביא זוויות עיצובית שלא רואים בנוף הישראלי, בכדי למשוך את הלקוח דרך העיצוב הצבעוני והמגניב.

www.pnim.co.il

ההתחלה

הגעתי לעיסוק בייצור מיטות דרך הצורך שלי בפרויקטים האישיים שלי. לא מצאתי מיטות בצורות ובבדים בסטייל שהוא קצת שונה, ובכל מקום שחיפשתי מצאתי את אותו סגנון ואותם צבעים ולא היה מגוון. אז החלטתי שעבור המלון שפתחתי אני אייצר בעצמי את המיטות. בתקופת הקורונה, אורחי המלון שאלו אותי מאיפה המיטות והיו ביניהם גם כאלו שהזמינו דרכי מיטות לבתיהם. וכך זה בעצם התחיל.

www.pnim.co.il

LALA DESIGN

המוצרים של LALA DESIGN נמכרים באון-ליין. הקהל  הישראלי לאט לאט מבין שגם מיטות אפשר להזמין באינטרנט, וניתן לקבל את כל המידע ולהתרשם דרך האתר. בשונה ממה שקורה היום בשוק, אצלנו ניתן לבחור דגם, בד, מידה וצבע לפי הצורך. בנוסף, אנחנו יודעים גם להגשים כל חלום עיצובי בייצור מיטות, גם כאלה שלא מופיעים בדגמים באתר. אנחנו יודעים לייצר על פי הצורך. 

www.pnim.co.il

ייחוד

היה חשוב לנו לייצר אתר נוח וידידותי שמאפשר את בחירת הצבעים, הדגמים והבדים בקלות. כשהלקוחות יודעים מה הם צריכים הם גם ידעו מהר מאוד לבצע את ההחלטה הנכונה לחלל החדר מתוך המבחר שקיים אצלנו. אנחנו יודעים גם לתת את השירות האישי,  לקוחות שצריכים את עזרתנו ויוצרים איתנו קשר, אנחנו נשאל לאיזה חדר שינה, נשאל על הגודל החלל, הקו העיצובי ונמליץ על הגודל והצורה. אנחנו גם נשלח להם את הבדים והצבעים שהם ירצו לבדוק. לקוחות שהם פחות מנוסים יוכלו לקבל עזרה בייעוץ עיצובי דרך הצוות המנוסה שלנו בבחירת הצבע, הצורה והכי חשוב – במידה הנכונה לחדר השינה שלהם.

www.pnim.co.il

הלקוחות

אנחנו מעניקים ייעוץ לקהל הלקוחות המדהים שלנו וזה תמיד תהליך מהנה ומלמד. השאלות שתמיד מלוות את החלטה הן: האם הצבע הוא נכון? האם הצורה של המיטה תשתלב בתמונה המלאה בחדר השינה? אנחנו נהנים ללוות את הלקוחות בהתלבטויות האלה, ומעניקים הרבה מהידע והניסיון שלנו בכדי לעזור ביצירה מושלמת לחדר השינה.

www.pnim.co.il

המיטות

דגמי המיטות שלנו יכולים להשתלב בכל סגנון עיצובי, ולהשלים את המראה הכללי של החדר. יש דגמים מיוחדים שיודעים להשתלב יותר בסגנון קלאסי או נורדי (מיילי, לני ונור), וישנם דגמים של מיטות מינימליסטיות מרופדות בבד קטיפה על בסיס רגלי פליז עדינות. דגמי בובו ולונה הם דגמים יותר שובבים ונועזים בצורתם, וידעו להשתלב יותר בסגנון בוהו-שיק, כזה שהוא נועז יותר וחורג קצת מהשגרה. מחירי המיטות שלנו מתחילים מממחיר של 3,100 ש"ח לגדלים של 120/200.   

www.pnim.co.il

סגנון והשראה

העיצוב בישראל מתפתח באופן מהיר, השילוב והפתיחות לשלב בין הסגנונות העיצוביים יוצרים עבורי את ההנאה בעבודה, כי פעם אתה מקבל השראה מפרויקט נורדי ולמחרת אתה כבר מייצר מיטה בהשראת הסגנון בוהו-שיק.
ההשראה שלנו לעיצוב חובקת את כל הסגנונות, אנחנו חייבים לתת פתרונות עיצוביים לכל קווי העיצוב, כך שלקוחות בעלי טעם שונה ימצאו אצלנו אפשרויות עיצוביות עבור חדר השינה שלהם. אני אוהב יותר את הצבעוני, הנועז, אבל זה לגמרי הטעם האישי שלי.  מה שאני אוהב במגוון האפשרויות אצלנו הוא שכל דגם מתקבל אחרת בבחירה מושכלת של סוג הבד והצבע. אם נלך לדוגמא על הבד הארוג, זהו בד שנוטה יותר לכיוון הקלאסי ופחות דומיננטי בחלל, ולעומתו בד הקטיפה שם את המיטה בקידמת הבמה ומעניק לה ניראות דומיננטית. 

www.pnim.co.il

טרנדים

אנחנו בעד טרנדים, חלקם נשארים איתנו לאורך לזמן קצר וחלקם נשאר איתנו לתקופה ארוכה, ואפילו משנה את הנוף העיצובי. ניתן לראות בשנים האחרונות שנכנס לחיינו בד הבוקלה היפה, והוא עדיין איתנו עד היום. טיפ שלי – אני פחות ממליץ על הבוקלה כי הוא בד שצובר אבק ולכלכוך. אנחנו תמיד מנסים ובודקים מה יכול להיות הדבר הבא, בעיצוב תמיד צריך ליזום ולנסות, בסופו של דבר מי לא אוהב להשאיר חותם?

www.pnim.co.il

צבע

אנחנו מאוהבים בקו העיצובי הצבעוני שלנו, שבועט ומכתיב את הטון ולא משעמם לרגע. ככל שחולף הזמן, כולם מתחילים להבין שלא רק הסלון והמטבח הם החשובים במלאכת העיצוב, ולא רק שם צריך להשקיע בחשיבה על צבע. לדעתי חדר שינה שיש בו צבע הוא חדר שינה חי, שכיף לחזור אליו ולדעת שיש לך את הפינה להירגע בה בסוף יום. הוספת צבעים חכמה לחדר השינה יכולה להפוך את החלל למלא שמחת חיים, להכניס בו אופי ותחושת אינטימיות.

www.pnim.co.il

מרגש

עיצוב דגמים חדשים מרגש אותי. והתהליך הזה הוא מה שהכי כייפי עבורי בעבודה הכיף בעבודה. זו בדיוק הסיבה שבגללה הקמתי את העסק, כשהיה מבחר מאוד מצומצם וכולם מכרו את אותם הדגמים ואני רציתי דברים אחרים שלא היו, ומשמח אותי שכיום המותג LALA DESIGN מאפשר את החופש העיצובי הזה.

לאתר LALA DESIGN >>
לעמוד הפייסבוק של LALA DESIGN >>
לחשבון האינסטגרם של LALA DESIGN >>