פנטהאוז בייסיק

לפני 11 שנים הקים דייויד מטרסו את מותג הרהיטים פנטהאוז בייסיק מתוך רצון להציע רהיטי איכות במחירים נגישים ואטרקטיביים המותאמים גם לתקציבי עיצוב לא גדולים. לאורך השנים שומרת החברה על הקו העיצובי הנקי והמאופק שלה, ועל הנקיון הנייטרלי המאפשר לרהיטיה להשתלב במגוון רחב של סגנונות עיצוביים. לאחרונה מייצגת פנטהאוז בייסיק באופן בלעדי בישראל את המותג הספרדי PLM Design ומנגישה עבור הקהל הישראלי את כל הריהוט היפה שיש למותג הזה להציע.
www.pnim.co.il

ההתחלה

דייויד מטרסו: אל תחום הריהוט הגעתי דרך אבא שלי שייסד את חנות ריהוט היוקרה פנטהאוז רהיטים. לפני 11 שנים החלטתי להקים את המותג פנטהאוז בייסיק כמענה לריהוט היוקרתי שפנטהאוז רהיטים מציעה, וזאת מתוך רצון להציע פתרונות לקהל שמחפש מחירים נגישים במסגרת תקציבי עיצוב לא גדולים, ויחד עם זאת הקהל הזה מחובר לתחום העיצוב ולא מעוניין להתפשר על מראה ואיכות.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

פנטהאוז בייסיק

פנטהאוז בייסיק היא חנות רהיטים תל אביבית שאת פריטיה ניתן למצוא גם בחנות האינטרנטית שלנו. פריטי הריהוט והאיבזור המשלים מיועדים ללקוחות המחפשים ליצור אווירה נעימה ומפנקת בביתם באמצעות רהיטים מעוצבים בקפידה המתאימים לסגנון החיים המודרני. כל הרהיטים הנמכרים בחנות הפיסית והאינטרנטית שלנו עשויים מחומרי גלם איכותיים ומשלבים צבעים, טקסטורות ועיצובים מעודנים שיעניקו מראה הרמוני ומזמין בבית. הקו המנחה שלנו הוא נוחות בלתי פורמלית.
אפשר בקלות לומר שאני פשוט מציג בחנות את כל מה שאני אוהב באופן אישי. החנות היא למעשה אוסף פריטים המייצגים את הטעם שלי ותפיסת עולמי. לעולם לא אביא פריט שאני לא אוהב רק בגלל שאני חושב שהוא מסחרי.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

PLM Design

את המותג PLM Design פגשתי באחת התערוכות באירופה. מייד נוצר חיבור ביני לבין סגונדו שמייצג את המותג, ועם הזמן גם שמחנו לגלות ששנינו היינו מוסיקאים בעברנו. החיבור החברי הזה שנוצר עם סגונדו מרגש אותי עד היום. בשנת 2018 החלטתי להתחיל לייבא מספר פריטים בודדים של PLM Design, ולאחר שגיליתי שהשילוב באולם התצוגה היה מושלם והתחבר באופן נפלא לסגנון שחיפשתי, החלטתי להרחיב את מבחר הפריטים וכיום אני מחזיק את רוב המוצרים של המותג הזה.

www.pnim.co.ilwww.pnim.co.il

PLM Design הוא מותג ספרדי לריהוט ועיצוב הבית עם יותר מ-500 נקודות מכירה בעולם, ובישראל מיוצג בפנטהאוז בייסיק.
רהיטי המותג מאופיינים במינימליזם, פשטות, פרקטיות, התעלמות מטרנדים חולפים וחיבור לקונספט של רהיטים שעומדים במבחן הזמן מבחינת המראה האיכות. אני חושב שהקהל הישראלי די דומה לספרדי ואולי מכאן מגיע סוד ההצלחה של החיבור שלנו עם המותג הזה.

www.pnim.co.il

הקולקציה

קולקציית PLM Design מתאימה למי שרוצה לשלב בביתו חומרים טבעיים בפינות חמות ומזמינות. מדובר בפריטים על זמניים שתמיד יהיו עכשווים. רוב הפריטים עשויים מחומרים טבעיים: עץ בגימור טבעי, ברזל גולמי, עץ טיק ממוחזר, והם מעניקים אפקט חמים ואורגני ששם דגש חשוב ומיוחד גם על נושא איכות הסביבה. זוהי קולקציה שמאופיינת בפשטות מהודרת ששואבת את ההשראה שלה ממקומות רבים בעולם.

www.pnim.co.il

www.pnim.co.il

הקולקציה מתחדשת אצלנו במהלך כל השנה וכוללת פתרונות ריהוט ואחסון שיתאימו לחללים הציבוריים בבית וגם בחדרי השינה. אמנם לא מדובר בפריטים זולים, אבל בהחלט מחירים סבירים ותחרותיים מאוד ביחס למותג עיצוב איכותי המגיע מאירופה. את הרהיטים ניתן לשלב כמעט בכל סגנון עיצובי עכשווי, בהתאמה לצורך וההעדפות של בני הבית.
עוד על קולקציית PLM Design >>
לאתר פנטהאוז בייסיק>>
לאתר PLM Design >>
עוד על קולקציית PLM>>