בתחילת ספטמבר ביקרנו בתערוכת Maison&Objet בפריז וסיפרנו לכם כאן כמה השראה והנאה הפקנו מהביקור הזה. וגם הבטחנו לעצמנו שנחזור לתערוכה המדהימה הזו. והבטחות, כידוע צריך לקיים.
אז בינואר הקרוב מתקיימת תערוכת Maison&Objet לחורף 2020, ואני (רונה) אגיע לשם כדי לספוג עוד מכל העושר הויזואלי המפעים הזה.
השנה חוגגת התערוכה 25 שנות פעילות, מאז הפעם הראשונה שבה התקיימה בשנת 1995. נושא התערוכה הוא RE)GENERATION) מתוך מחשבה על שינויים בתרבות הצריכה של הדור החדש, לטובת יצירת עולם טוב יותר שנשאיר אחרינו לדורות הבאים. הנושא הזה ילווה גם את התערוכה הבאה בתחילת ספטמבר 2020.

אז מה צפוי בתערוכת Maison&Objet, אתם שואלים? התערוכה מחולקת לאולמות ענק עם חלוקה לפי נושאים, שכל אחד מהם מכיל ביתנים של חברות ויוצרים מכל העולם, גם מישראל. תוכלו למצוא שם רהיטים ממגוון רחב של סגנונות, אקססוריז, טקסטיל לבית, אביזרי אופנה, תכשיטים, פריטי מטבח ובישול, אקססוריז וריהוט לילדים, יוצרים בעבודות יד, מוצרי נייר ובישום. אנחנו ביקרנו בתערוכה בספטמבר במשך 3 ימים, כי היא עצומה בהיקף שלה וגם כי היא פשוט לא משעממת לרגע.
משתפת אתכם בכמה דוכנים מעולמות שונים של סגנונות, אשר יציגו בתערוכת Maison&Objet בינואר ויוכלו לתת מעט מושג לגבי המגוון הרחב של התערוכה הזו.
חברת BLOONINGVILLE מדנמרק האהובה עלי כל כך, תציג באולם 5B בביתנים L13/M14  את הקו הנורדי הנקי והמינימליסטי שמאפיין אותה לאורך השנים, ביחד עם כל ההשפעות הבוהו-שיק שנוספו לה בשנים האחרונות ומעניקים לה גוון אתני מרוכך יותר.

MAISON&OBJET J20חברת SELLETI מאיטליה תציג באולם 6 בביתנים J16 – K15. בתערוכה האחרונה בספטמבר מצאנו את עצמנו נמשכות לדוכן של SELLETI מספר פעמים גם כי הפריטים מרהיבים וגם בגלל שהדוכן עצמו עוצב באופן צבעוני ומלא הומור. היו שם רהיטים בהדפסים הכי לא שגרתיים שראינו, וגם גופי תאורה בדמות לבבות (בפורמט הריאליסטי שלהם), צמחים, חיות ואנשים.

MAISON&OBJET J20

חברת SCHNEID מגרמניה מייצרת גופי תאורה מעץ בשילובי צורות גרפיות וצבעים שלוקחים את הפשטות המינימילסטית שלהם לכיוון המתוק יותר של הסקאלה.MAISON&OBJET J20

את המסיכות של צחי נבו אתם כבר מכירים, נכון? אם לא – בואו להגיד לו ולמסיכות היפות שלו שלום באולם 5A.

MAISON&OBJET J20

ואם אתם כבר בסביבה תוכלו לפגוש עוד ייצוג ישראלי משובח עם גופי התאורה של אסף וינברום באולם 6.

MAISON&OBJET J20

את גופי התאורה המתוקים האלה אני מכירה מהרשת, אבל חייבת לפגוש אותם במציאות. הם שייכים לחברת ENO STUDIO והם יחכו לי באולם 6 בביתנים  K16 / L15.

MAISON&OBJET J20

איזה כיף שיש מי שיוצר רהיטים עם הדפסים פרחוניים. חברת THE GOOD OBSESSION מתרגמת את אובססיית הצבע והדפסים של היוצרים שלה – לרהיטים. מדהים בעיניי. הם יהיו ממוקמים באולם 6 ביתן C134.

MAISON&OBJET J20

ואם קודם דיברתי על צרכנות מתוך מחשבה על עולם יפה יותר, אז לחברת RAW MATERIALS BY ONE WORLD INTERIORS מהולנד יש אוסף של רהיטים שהם משפצים, ותוך כדי תהליך החידוש הם משמרים גם את הסיפור וההסטוריה שלהם. בנוסף, יש להם גם קולקציות חדשות שמעוצבות ברוח הפריטים הישנים. החברה תהיה ממוקמת באולם 6.

MAISON&OBJET J20

באולם 5A תוכלו למצוא גם את שטיחי הקילים וכריות הקילים של חברת D HOME מטורקיה.

MAISON&OBJET J20

את הפאטרנים היפים האלה של חברת KORB מצרפת תוכלו למצוא באולם 5B בביתנים O3 / P4.

MAISON&OBJET J20

החברה הדנית DESIGN BY US תציג באולם 6 בביתן J133 רהיטים, גופי תאורה ופריטי עיצוב בסגנון שמשלב נורדיות עם שמחת חיים.

MAISON&OBJET J20

אחד הדברים שחסרים לי בנוף העיצוב בישראל, הוא ההתייחסות לעיצוב חדרי הילדים בצורה בוגרת יותר, ואני ממש נהנית לראות את הקו הנורדי הנקי הזה בעיצוב רהיטי הילדים של חברת BELMAM מפולין שתציג בתערוכה באולם 2 ביתן 199.

MAISON&OBJET J20

במתחם הכי ריחני של התערוכה, באיזור הבישום לבית תציג חברת BACI MILANO את המוצרים שלה שהם קישוט בפני עצמו, גם ללא הניחוחות שהם כוללים. החברה תציג באולם 5A בביתנים C90 – D89.

MAISON&OBJET J20

הפסטליות המתוקה הזו שייכת למותג MISS ETOILE מדנמרק שכולל בקולקציות שלו פריטי קרמיקה עם אהבה לצבע ומוטיב של עיניים עצומות ופקוחות. את המותג תוכלו למצוא באולם 4 בביתן D28.

MAISON&OBJET J20

החברה הדנית PIFFANY COPENHAGEN תציג באולם 1 בביתנים F18 – G17 פריטי ריהוט באסתטיקה סקנדינבית, אלגנטית ומינימליסטית.MAISON&OBJET J20

החברה הצרפתית DRUGEOT MANUFACTURE תציג באולם 6 ביתן J63 את פריטי הריהוט שמשלבים את האסתטיקה הגרפית היפה הזו.

MAISON&OBJET J20

אני, כמובן מתרגשת מאוד לקראת אירוע הלייף סטייל הענקי הזה, וממש אשמח לפגוש בתערוכות הבאות של  Maison&Objet יותר יוצרים ישראליים שלא פוחדים מהצלחה בינלאומית, ומוכנים להציג את המעוף המקורי והיצירתי שיש לארץ שלנו להציע לעולם הרחב.
עוד פרטים לגבי התערוכה תוכלו למצוא כאן>>

2 תגובות

  1. עדי

    היי,
    תודה על ההמלצה על התערוכה.
    רציתי בבקשה לדעת האם יש צורך להזמין כרטיסים מראש כדי לבקר בתערוכה? ואם כן היכן רוכשים כרטיסים?

    תודה מראש.